Skatinant aktyvų laisvalaikio praleidimą, 2020 m. rugsėjo 14 – 18 dienomis Šiaulių miesto savivaldybės socialinių paslaugų centro Dienos užimtumo grupių lankytojams buvo organizuojama savaitės trukmės stovykla „Manyje bunda ruduo“. Stovyklos metu, per įvairias užimtumo veiklas, dalyviai gerino emocinę, dvasinę būseną bei kūrybines ir fizines savybes. Vyko pasikalbėjimai su Socialinių paslaugų centro psichologe apie savijautą ypatingomis sąlygomis.

Kūrybinių užsiėmimų metu su užimtumo specialistėmis, buvo kuriami „Sekretai“. Ar prisimenate, kas tai yra? Taip, tai paslaptys, kurias vaikystėje palikdavome žemėje po stiklu. Naudojant įvairias meno technikas, dalyviai ant lapo bandė perteikti savo emocijas.

Lauke vyko gamtos vaizdinio aptarimas bei „Piešimas iš natūros“, o kūrybinio užsiėmimo metu „Vėjas nupūtė vasarą…“, kartu su svečiais iš Šiaulių miesto savivaldybės globos namų, džiaugdamiesi vasarišku oru, dalyviai papuošė pievą spalvingais rankų darbo gėlių žiedais. Gerų emocijų, daug juoko ir energijos netrūko estafečių metu „Gana sėdėti, laikas judėti“, o jau kitą dieną, atgavę jėgas, lankytojai žygiavo į atsinaujinusį Dainų parką, kuriame stabtelėjo pasimėgauti šilta kava bei pasišnekučiuoti.

Paskutinę stovyklos dieną dalyviai bei svečiai turėjo galimybę pasigaminti medžiagines rankų darbo kaukes, kurios skirtos apsaugai nuo lašeliniu oro būdu plintančio viruso. Dalyviai rinkosi norimas medžiagas, raštus bei spalvas ir padedant užimtumo specialistei susikūrė individualias kaukes.

Visi norintys susipažinti su indiškų motyvų reikšme ant kūno bei pasipuošti laikinomis (Henna) tatuiruotėmis, rinkosi atskiroje ramybe bei jaukumu dvelkiančioje aplinkoje. Stovyklos uždaryme sulaukėme svečių iš Šiaulių miesto savivaldybės socialinių paslaugų centro Pagalbos šeimai tarnybos, kurie aktyviai įsitraukė į veiklas. Dėkojame socialinėms darbuotojoms, kurios prisidėjo prie šventinio stovyklos uždarymo šokio!

Dalinamės įspūdžiais bei akimirkomis ir kviečiame visus atkreipti dėmesį į savo fizinę bei psichinę sveikatą, įsitraukti į aktyvų laisvalaikio praleidimą, kūrybines, skatinančias saviraišką veiklas, kurios visapusiškai gerina jūsų emocinę bei fizinę savijautą.