Palanga ketvirtą kartą inicijavo socialinę akciją “Pasveikink jūrą Palangoje”. Paskutinį liepos savaitgalį, Šiaulių miesto savivaldybės socialinių paslaugų centro Vaikų dienos centro vaikai, turėjo galimybę pirmą kartą pamatyti jūrą. Pasveikinti susirinkusiųjų atvyko prezidentas Gitanas Nausėda ir pirmoji ponia Diana Nausėdienė, kurie papasakojo vaikams apie savo pirmąjį susitikimą su jūra ir linkėjo gerai praleisti laiką.

Kartu su prezidentu bėgte pasileidę Palangos tilto link, vaikai minutėlei stabtelėjo ir vos išvydę jūrą neslėpė susijaudinimo, negalėjo atsistebėti jos didybe ir grožiu!

Paplūdimyje mažuosius pasitiko savanoriai, kurie siūlė jiems įvairias vandens pramogas ir žaidimus, o besimaudančius vaikus jūroje saugojo gelbėtojai. Kiek pavargusius nuo vandens pramogų, šventės organizatoriai sukvietė į pikniką, kuriame jie buvo vaišinami pasienietiška koše ir ledais.

Kelionei einant į pabaigą, vaikai dar kartą pasivaikščiojo Palangos širdimi – Basanavičiaus gatve ir kartojo, kad ši kelionė jiems buvo pati šauniausia ir įsimintiniausia!

#PasveikinkjūrąPalangoje #UžSaugiąLietuvą #Iniciatyvos #2019