Pareigybės aprašymas2020 m. i ketvirčio vidutinis darbo užmokestis (Eur.)2020 M. Ii KETVIRČIO VIDUTINIS DARBO UŽMOKESTIS (EUR.)2020 M. Iii KETVIRČIO VIDUTINIS DARBO UŽMOKESTIS (EUR.)2020 M. iv KETVIRČIO VIDUTINIS DARBO UŽMOKESTIS (EUR.)
Administracija1425,211425,211425,211425,21
Atvejo vadybininkai1598,51598,51598,51609,08
Socialiniai darbuotojai1172,451172,451172,451172,45
Socialinių darbuotojų padejėjai880,14852,79886,96863,73
Sveikatos priežiūros specialistai1030,741012,291093,191075,74
Kiti kvalifikuoti darbuotojai904,16904,16904,16904,16
Kiti nekvalifikuoti darbuotojai607607607607

Informacija atnaujinta 2021-01-22