Šiaulių miesto savivaldybės socialinių paslaugų centro Dienos užimtumo grupes lankantys senyvo amžiaus asmenys šiuo metu, esant karantino sąlygoms, yra priversti laikytis namų režimo. Kodėl drąsiai sakome „priversti“? Todėl, kad, nepaisant visų apribojimų, senjorai tiesiog trykšta noru kuo greičiau sugrįžti į seną režimą, aktyviai dalyvauti bendrose veiklose ir dalintis savo rankų darbo kūriniais. Dienos užimtumo grupių socialinės darbuotojos, matydamos moterų užsidegimą kurti namuose, nusprendė įprasminti kūrybos procesą. Ilgą laiką buvo dirbama ties vienu bendru tikslu -padovanoti šilumą tiems, kuriems to labiausiai reikia. Moterys namuose vieną po kitos mezgė šiltas kojines, o šis procesas tapo prasmingas tiek mezgėjoms, kurios dirbo vieningai, tiek Respublikinėje Šiaulių ligoninėje besigydantiems pacientams, kuriems galbūt neteks sutikti artėjančių švenčių savo jaukiuose namuose. Džiaugiamės savo darbštuolėmis ir tikime, kad kiekvienas, gavęs šią mažą dovanėlę, pajuto įdėtą meilę ir šilumą.

Besirūpinantiems pacientais gydytojams linkime begalinės ištvermės ir atsidavimo, o ligoniams – greičiau atgauti jėgas ir pasveikti. Dalinkimės gerumu ir palaikykime vienas kitą.

Straipsnio nuoroda.

https://www.etaplius.lt/ortopedijos-traumatologijos-skyriaus-pacientams-dovanojo-kojiniu-ir-pirstiniu?fbclid=IwAR2sMnuActPXR_tNmQ0slUfa0g513dg9O5IeWnyvZN-vojRfi2vS6pDXwLk