Tebesitęsiant didžiųjų metų švenčių šurmuliui, norime pasidžiaugti 2019 m. gruodžio 19 d. vykusia popiete „Sušildykime sielas“. Šiaulių miesto savivaldybės socialinių paslaugų centro Vaikų dienos centro organizuotoje šventinėje vakarienėje su vaikais, tėveliais ir visais svečiais dalinomės šv. Kūčių papročiais, tradicijomis ir burtais. Į svečius pakvietėme Šiaulių „Ragainės“ progimnazijos lietuvių kalbos mokytoją su auklėtiniais, kurie paruošė trumpą viktoriną ir gausybę gražių palinkėjimų.

Norime pasidžiaugti nuostabiai praleistu laiku ir padėkoti labdaros paramos fondui „Laisvės vartai“ ir UAB „Extra services“ už vaikų širdeles pradžiuginusias dovanas. Taip pat dėkojame Šiaulių „Ragainės“ progimnazijos lietuvių kalbos mokytojai Sigitai Statkienei už šiltus žodžius ir dovanas.

Tikimės, kad suteiktas džiaugsmas vaikus lydės visus ateinančius metus, o žmonių širdyse neišblės gerumas. Neužmirškime, kad Kalėdinė širdis yra duodanti širdis, tai plačiai atverta širdis, kuri pirmiausia galvoja apie kitus. Vaikų dienos centras linki gražių, gėrio ir meilės kupinų švenčių!